500 439 972 BIURO@REGMAG.PL
Zalety dzwonków bezprzewodowych
Zalety dzwonków bezprzewodowych

Budowa i schemat działania dzwonka bezprzewodowego

 

Zestaw składa się z dwóch elementów. Nadajnika, który umieszcza się w okolicy drzwi, który po uruchomieniu wysyła sygnał radiowy do odbiornika, co powoduje emitowanie dźwięku. Dzwonki charakteryzują się dużym zasięgiem, dochodzącym nawet do 200 metrów. Dzięki temu będziemy słyszeć sygnał dźwiękowy, bez względu na to, gdzie akurat znajduje się odbiornik. Sygnał radiowy, dostępny w dzwonkach nie zakłóca pracy innych urządzeń. 

 

Interesujący design oraz wybór melodii

 

Tym, co może być atrakcyjne z punktu widzenia potencjalnego użytkownika, jest to, że dzwonki bezprzewodowe pozwalają na wybór i zmianę melodii, dzięki czemu nie jesteśmy skazani na ten sam sygnał za każdym razem, kiedy ktoś dzwoni do drzwi. Urządzenia te od tradycyjnych dzwonków odróżnia także design, który jest niezwykle nowoczesny i minimalistyczny. Posiadają one także intuicyjne przyciski, które pozwalają m.in. na zaprogramowanie zmian w głośności sygnału.

 

Praktyczne i przenośne rozwiązanie

 

Obecnie dostępne dzwonki bezprzewodowe nie wymagają uzupełniania baterii czy akumulatora. W momencie, kiedy odbiornik wyładuje się, wystarczy podłączyć go do standardowego gniazdka elektrycznego. Nadajnik nie wymaga ładowania, co decyduje o praktyczności całego zestawu. Jest to również rozwiązanie dla osób, które często się przeprowadzają i mają do czynienia z różnymi warunkami mieszkaniowymi, np. studentów. Można go wykorzystywać również w miejscach tymczasowego przebywania, takich jak domki letniskowe czy hotele. Dzięki temu bez względu na miejsce przebywania będziemy wiedzieli o przybyciu gości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl