500 439 972 BIURO@REGMAG.PL
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Nowoczesne włączniki zdalne

Inteligentne rozwiązania od dłuższego czasu goszczą w obiektach korporacyjnych, jednak ostatnio stają się popularne również w polskich domach. Podstawowym rozwiązaniem w inteligentnym domu jest możliwość zdalnego włączania i wyłączania instalacji i urządzeń. Niezbędne są do tego specjalistyczne włączniki zdalne, które można znaleźć w naszej ofercie.

Wielofunkcyjne włączniki zdalne

Oferowane przez nas włączniki to urządzenia wielofunkcyjne, co oznacza, że pozwalają zarządzać pracą rozmaitych systemów. Służą one do włączania i wyłączania między innymi:

  • oświetlenia,
  • ogrzewania,
  • wszelkich urządzeń elektrycznych,
  • klimatyzacji.

Wybierając odpowiedni dla siebie włącznik, zwróć uwagę na liczbę obsługiwanych kanałów. W większych obiektach przyda się sprzęt z co najmniej 4 kanałami. Jednak w mniejszych gospodarstwach domowych czy biurach wystarczający może się okazać włącznik zdalny z 2 kanałami.

Jakie korzyści daje sterowanie zdalne?

Dzięki możliwości zdalnego sterowania pracą urządzeń i systemów wiele zyskujesz. Po pierwsze jest to wysoki komfort, który umożliwia na przykład zmniejszenie temperatury w pomieszczeniu bez konieczności wstawania z fotela. Jednak wygoda to nie wszystko. Dzięki włącznikom i wyłącznikom zdalnym większość użytkowników znacząco obniża koszty użytkowania energii elektrycznej. Wszystko za sprawą stałej kontroli nad pracą wszelkich urządzeń i systemów wykorzystujących prąd. Możliwość sterowania zdalnego umożliwia łatwiejsze zarządzanie pracą całego układu elektrycznego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl