500 439 972 BIURO@REGMAG.PL
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Niezbędne sterowniki temperatury

W zasadzie w każdej branży przemysłowej wykorzystuje się maszyny pracujące w skrajnie wysokich lub skrajnie niskich temperaturach. Zawsze w takim przypadku konieczna jest kontrola temperatury oraz możliwość sterowania nią. Jednak to tylko jeden z wielu rodzajów sytuacji, w których nadzór nad temperaturą jest niezbędny. W naszej ofercie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby w pełni kontrolować temperaturę w różnych okolicznościach.

Sterowniki temperatury na każdą potrzebę

W naszym asortymencie znajduje się szeroki wybór sterowników temperatury. Od najprostszych termostatów, których zakres temperatury to ok. – 20 do 80°C, po zaawansowany technologicznie sprzęt umożliwiający pomiar temperatury w zakresie nawet -199 do 1800°C. Urządzenia te mają zupełnie inne zastosowania i okazują się niezbędne w odmiennych okolicznościach.

Oferowane przez nas produkty to nowoczesne sterowniki, w większości przypadków wyposażone w wyświetlacze LED. Dzięki wyświetlaczom tego typu odczyt temperatury oraz parametrów pracy urządzenia zawsze jest bardzo prosty. Równie łatwa jest obsługa większości sterowników, które można znaleźć w naszym sklepie. To zawsze w pełni profesjonalny sprzęt, którego obsługa jest jednak łatwa i przystępna.

Sterowniki to nie wszystko

Oferujemy nie tylko jakościowe sterowniki, ale również cały ich niezbędny osprzęt. Znajdziesz u nas wysokiej jakości przyłącza i przewody zabezpieczone przed pożarem i innymi zagrożeniami zewnętrznymi. Dysponujemy także licznymi czujnikami, niezbędnymi dla pracy sterowników temperatury.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl