500 439 972 BIURO@REGMAG.PL
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Regulator mocy silnika i potencjometr 12V

Regulator mocy silnika wyposażony w potencjometr 12V to wszechstronny i uniwersalny moduł o bardzo szerokim zastosowaniu, również w niezwykle złożonych maszynach i pojazdach. Na długiej liście znajdują się np. płynna regulacja obrotów silników DC, sterowanie cewkami zaworów, a także regulacja natężenia światła LED, a ponadto – temperatury grzałek, grzejników itp. Jednak to nie wszystko. Potencjometry okazują się niezastąpionymi elementami wentylatorów, a nawet licznych zabawek dla dzieci. Jest to niepozorna część, dzięki której otaczające nas na co dzień sprzęty zyskują o wiele większą funkcjonalność.

Regulator mocy silnika – zastosowanie i funkcje

Jeśli chodzi o regulator mocy silnika wyposażony w potencjometr 12V, w naszym sklepie dostępnych jest wiele modeli o niezwykle przydatnych funkcjach. Znajdują się wśród nich takie z płynną regulacją obrotów w bardzo szerokim zakresie, wbudowanymi diodami LED sygnalizującymi pracę regulatora, a także niskim poziomie generowanych zakłóceń.

Wbudowany regulacyjny potencjometr 12V

Bez problemu możemy też kupić kompletny i gotowy do użycia moduł regulatora obrotów silnika z wbudowanym potencjometrem regulacyjnym (z łatwą w użyciu plastikową gałką do sterowania), radiatorem, a także przełącznikiem 3-pozycyjnym i możliwością zmiany kierunku pracy odbiornika. Aby móc w pełni korzystać z modułu, wystarczy podłączyć odpowiednie zasilanie oraz sam odbiornik.

Nowoczesny regulator obrotów silnika

Rozwój technologiczny sprawia, że zarówno silniki elektryczne, jak i ich regulatory, stają się coraz bardziej funkcjonalne. W naszej ofercie dostępnych jest wiele modeli potencjometrów cechujących się najwyższą funkcjonalnością. Nowoczesny regulator obrotów silnika umożliwia płynną regulację w zakresie 0-100%. Ponadto, wiele modeli posiada wyświetlacze wskazujące napięcie wyjściowe. Przydatną funkcją jest również możliwość zmiany kierunku pracy odbiornika.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl