500 439 972 BIURO@REGMAG.PL
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Regulator obrotów silnika i inne niezbędne części

Regulator napięcia 12V i 24V alternatora to pojęcie, które kojarzymy głównie z uruchamianiem silnika oraz układem ładowania akumulatora w pojazdach. Sprawnie działający regulator pozwala utrzymać napięcie na stałym poziomie, co zapewnia optymalny sposób ładowania akumulatora i zapobiega groźnym usterkom. Jeśli regulator napięcia 24V i 12V zostanie uszkodzony (a może do tego dojść zarówno w wyniku istnienia wady ukrytej, jak i działania człowieka), musi zostać jak najszybciej wymieniony.

Regulator obrotów do silnika

Aby zminimalizować ryzyko wystąpienia kłopotów, warto postawić na wysokiej klasy regulator obrotów silnika, jakich wiele znajdziemy w sklepie internetowym Reg Mag. Mają one wszechstronne zastosowanie, np. w wentylatorach i silnikach elektrycznych rozmaitych maszyn czy pojazdów. Regulator obrotów do silnika dostępny jest u nas również w wersji z większą niż w standardowych układach grubością ścieżek, dzięki czemu możliwa jest całkowicie bezawaryjna praca.

Regulator ładowania 12V

Warto zdecydować się również na solarny kontroler i regulator ładowania 12V i 24V do paneli fotowoltaicznych, który służy przetwarzaniu energii z nich pochodzącej wprost do akumulatora. Urządzenie utrzymuje akumulator w stanie napełnienia, zapobiegając zarówno jego przeładowaniu, jak i nadmiernemu rozładowaniu. Bardzo ciekawym produktem jest również wiatrowo-solarny regulator ładowania 12V i 24 V – hybrydowy regulator do ładowania akumulatora przy użyciu paneli słonecznych i/lub turbiny wiatrowej. Wyposażony w wiele funkcji zabezpieczających, stosowany jest z powodzeniem w rozmaitych systemach zasilania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl