ZESTAW ARTYSTYCZNY DO MALOWANIA RYSOWANIA 129w1






Opis
ZESTAW DO MALOWANIA RYSOWANIA KOLOROWANIA 129w1
Zestaw artystyczny 129 elementów w 1 jest świetnym akcesorium dla wszystkich osób związanych z wszelką działalnością artystyczną. Dzięki szerokiej gamie akcesoriów produkt ten nadaje się zarówno dla osób ze smykałką artystyczną uwielbiających tworzyć własne dzieła, jak i dla początkujących artystów, chcących dopiero odkryć swój ukryty talent.
Dzięki głębi koloru i wysokiej jakości wykonaniu, jaką posiadają zawarte w zestawie kredki, pisaki, pastele oraz farby dzieła stworzone za ich pomocą będą wyglądały efektownie i estetycznie.
Zestaw zawiera aż 129 elementów w poręcznej i solidnej, drewnianej walizce, która jest bardzo wygodna w transporcie. Wykaz wszystkich akcesoriów zawartych w zestawie jest widoczny poniżej w dalszej części aukcji.
Cechy produktu:
- zestaw idealny do rysowania, malowania oraz kolorowania,
- komplet zawiera szeroką gamę kredek, pisaków oraz farb,
- poręczna walizka, idealnie nadająca się do transportowania,
- bogaty wybór akcesoriów o wyrazistych kolorach,
- walizka posiada wysuwaną szufladę, co sprawia, że wszystkie akcesoria zawsze będą pod ręką,
- osobne przegródki pozwalające na łatwy dostęp do akcesoriów oraz utrzymanie porządku,
- kolor walizki: brązowa,
- zestaw zawierający 129 elementów zaspokoi najbardziej wymagających artystów.
Poręczna i solidna walizka
Zapinana na dwie mocne klamry solidna, drewniana walizka jest wręcz stworzona do transportu, dzięki czemu można jej używać praktycznie w każdym miejscu: w domu, w szkole, w podróży czy w pracowni. Poręczna rączka sprawia, że jest bardzo wygodna w przenoszeniu. Wysoka jakość wykonania zapewnia natomiast odporność na uszkodzenia i ochronę akcesoriów podczas transportu.
Wymiary zamkniętej walizki: 38 x 23 x 8 cm
Wymiary rozłożonej walizki: 38 x 53 x 28 cm
Zestaw zawiera:
- 24x cienkie pisaki,
- 18x farby akwarelowe w pojemnikach,
- 16x pastele olejne,
- 16x pastele,
- 16x kolorowe kredki,
- 9x farby akrylowe,
- 6x farby akwarelowe w tubkach,
- 6x kolorowa kreda,
- 4x kredy świecowe z figurkami postaci Disney,
- 3x spinacze (klamerki),
- 3x pędzle (2 płaskie, 1 okrągły),
- 2x gumki do mazania,
- 2x ołówek,
- 1x temperówka,
- 1x klej,
- 1x linijka,
- 1x drewniana walizka.