500 439 972 BIURO@REGMAG.PL
Pilniki do pazurów. Który wybrać ?
Pilniki do pazurów

Urządzenia te mają na celu usprawnić i ułatwić kontrolę  stanu  pazurów Twojego pupila. Jest to  wygodne i łatwe w użyciu rozwiązanie. Pilniki te umożliwiają szybkie i bezstresowe skracanie pazurów Twojego ulubieńca. Przed użyciem pilnika należy przyzwyczaić czworonoga do urządzenia. 

 

PETPEDICURE model PP-01

Mały, lekki i delikatny pilnik. Idealnie nada się do małych psów lub kotów.  Narzędzie zaprojektowane z myślą o psach i kotach. Pozwala on w delikatny i szybki sposób skrócić pazury pupila, by były gładkie i zaokrąglone.  Produkt jest bardzo cichy, dzięki czemu zwierzę nie przestraszy się hałasu podczas obcinania. W porównaniu do tradycyjnych obcinaczy produkt ten zapewnia bezbolesny proces skracania paurów. Produkt ten nie przycina lecz skraca płytkę rogową tworzącą pazury przez co oszczędza on dużego bólu.

PawPerfect model PP-01

Produkt przeznaczony do większych zwierząt. Nasadka posiada dwa rozmiary otworu, w który należy włożyć pazur pupila w celu jego skrócenia. Wyposażony w 3 wymienne końcówki i dwa tryby prędkości oraz w diodę LED, która oświetli i ułatwi piłowanie pazurów. Wyposażony w cichy silnik, który pozwoli na komfortowe urzytkowanie urządzenia. 

 

PetGut PetGrind V2 model: PT-02

Mały, elegancki pilnik. Wyposażony w głowicę z wysokiej jakości materiału ściernego, który jest bardzo wytrzymały oraz przyjemny dla pupila. Urządzenie zasilane kablem USB. Pełne naładowanie baterii pozwala na prace przez 180 min bez przerwy. Pilnik jest bardzo cichy, przez co nie będzie przerażał zwierzęcia.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl