500 439 972 BIURO@REGMAG.PL
Przydatne akcesoria do kamer sportowych
Przydatne akcesoria do kamer sportowych

Kamera sportowa to w dzisiejszych czasach bardzo popularny gadżet. Uprawiamy coraz więcej coraz bardziej różnorodnych sportów. Niektóre z nich są dosyć ekstremalne i czy to dla bezpieczeństwa, czy w celach treningowych, czy dla późniejszego podzielenia się wrażeniami z większym gronem lubimy nagrywać swoje wyczyny.

czytaj całość »
Elektryczna obroża dla psa. Kiedy i dla kogo?
Elektryczna obroża dla psa. Kiedy i dla kogo?

Wielu z nas posiada czworonożnych przyjaciół. Pies w domu to ogromna radość i przyjaciel na całe życie. Niestety zdarza się czasami, że przyjaciel dosyć niesforny i trudny do opanowania. I nie chodzi tu tylko o naszą wygodę, ale również o bezpieczeństwo nasze, odwiedzających nas gości czy samego psa. Oczywiście najlepiej byłoby skorzystać z kilkudziesięcio-godzinowego kursu z trenerami pomagającymi opanować zwierzę. Nie zawsze jednak dysponujemy finansami i czasem koniecznymi do ułożenia psa w ten sposób. Z pomocą mogą nam wtedy przyjść różne ciekawe gadżety do tresury.

czytaj całość »
Cechy dobrej latarki rowerowej
Cechy dobrej latarki rowerowej

Dobrze oświetlony rower zwiększa bezpieczeństwo cyklisty. Jazda po zmierzchu czy w czasie pochmurnej pogody bez lampki lub latarki jest igraniem z ogniem. Rozsądny kierowca powinien zadbać, aby zawsze być doskonale widocznym, a także móc obserwować, co dzieje się przed nim na trasie. Dlatego tak istotne jest wyposażenie jednośladu w oświetlenie. Jak wybrać dobrą latarkę rowerową? Podpowiadamy.

czytaj całość »
Zalety sonicznych szczoteczek do zębów
Zalety sonicznych szczoteczek do zębów

Stomatologowie są zgodni – mycie zębów przy użyciu tradycyjnej szczoteczki nie wystarcza. Odpowiednią higienę w jamie ustnej pomagają utrzymać nici dentystyczne oraz specjalistyczne płyny. Jednak nawet one nie potrafią zdziałać tego co soniczna szczoteczka do zębów. Ten stosunkowo nowy wynalazek zapewnia zachowanie pięknego, białego uśmiechu na naprawdę długo. W czym tkwi sekret tej szczoteczki?

czytaj całość »
Pionowa myszka, a ergonomia pracy przy komputerze
Pionowa myszka, a ergonomia pracy przy komputerze

Kontuzja nadgarstka wcale nie musi być spowodowana wyczynowym uprawianiem sportu. Wystarczy kilka godzin w biurze i praca przy komputerze, żeby poczuć, jak dotkliwy może być ból tego stawu. Duże znaczenie w tej kwestii mają używane akcesoria komputerowe, a zwłaszcza mysz. Tylko dobrze wybrana zapewnia należyty komfort. Dlatego warto postawić na myszkę pionową. Zobacz, czym jest.

czytaj całość »
Jak działa dzwonek kinetyczny?
Jak działa dzwonek kinetyczny?

Dzwonek kinetyczny to nowoczesny rodzaj dzwonka, którego nadajnik nie wymaga zasilania kablowego, ani bateryjnego. Jest bardzo prosty w montażu i obsłudze oraz, dzięki wysokiej odporności na wpływ czynników zewnętrznych - niezawodny. Czy warto zainwestować w bezprzewodowy dzwonek do drzwi? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.

 

czytaj całość »
Rodzaje ładowarek do akumulatorów
Rodzaje ładowarek do akumulatorów

Akumulatory są wszechobecne w dzisiejszym świecie. Występują w większości sprzętów, których używamy na co dzień – w laptopach i telefonach, tabletach, elektronarzędziach. W tym wpisie spróbujemy przybliżyć najpopularniejsze rodzaje baterii oraz ładowarek akumulatorowych. Zwrócimy również uwagę, na jakie parametry należy zwrócić uwagę wybierając ładowarkę do akumulatorów bateryjnych.

czytaj całość »
Do czego służy amperomierz?
Do czego służy amperomierz?

Z amperomierzem chyba zetknął się każdy z nas… w szkole na lekcji fizyki. Dowiedzieliśmy się wtedy, że to urządzenie służące do pomiaru natężenia prądu elektrycznego. Szkoły ukończyliśmy, wiedza zdobyta w nich z biegiem czasu wyparowała i być może od tego czasu większość z nas amperomierza nie widziała już na oczy.

Tymczasem to urządzenie bardzo przydatne i niezastąpione w wielu gałęziach przemysłu, a także w prywatnych gospodarstwach domowych. Może nawet nie zdajemy sobie sprawy, że nam również mogłoby dobrze się przysłużyć.

czytaj całość »
Wybór dzwonka do drzwi. Przegląd propozycji
Wybór dzwonka do drzwi. Przegląd propozycji

Dzwonek do drzwi może się wydawać drobiazgiem, którym nie warto sobie zawracać głowy. Jednak w dzisiejszych czasach nie wyobrażamy sobie funkcjonowania bez niego. Może się zdarzyć, że ktoś nie przyjmuje gości w domu, choć raczej trudno nam to sobie wyobrazić. Ciągle jednak odwiedza nas czasami listonosz, kurier czy dostawca żywności z internetowego sklepu. Przy słuchaniu muzyki, nawet niezbyt głośnej rozmowie czy przebywaniu w bardziej oddalonym pomieszczeniu, pukania do drzwi możemy po prostu nie słyszeć. Bez dzwonka do drzwi nie da się jednak funkcjonować.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl