500 439 972 BIURO@REGMAG.PL
Sprzęty i akcesoria treningowe dla psa
Sprzęty i akcesoria treningowe dla psa

Psy bardzo lubią się uczyć, jednak samodzielne szkolenie „w warunkach domowych” wymaga posiadania pewnych umiejętności, a także kilku przydatnych akcesoriów. Te ostatnie pomagają nie tylko urozmaicić trening, ale stanowią także znaczne ułatwienie dla właściciela. Jakie są najważniejsze akcesoria do tresury, które są warte zakupu?

Obroże treningowe

Obroże treningowe mogą bardzo ułatwić szkolenie czworonoga. Gdy pies jest niegrzeczny, właściciel za pomocą pilota dołączonego do zestawu wysyła do obroży impuls, którego celem jest powstrzymanie psa przed niewłaściwym zachowaniem. Obroże elektryczne są bezpieczne i nie powodują bólu, a także dają możliwość trenowania dwóch psów w tym samym czasie. Produkty, które można zakupić w naszym sklepie są także wodoszczelne, dzięki czemu nie należy obawiać się ich uszkodzenia nawet w deszczowe dni.

Obroże antyszczekowe

Szczekanie i wycie to bardzo poważny problem szczególnie, gdy właściciel opuszcza dom. Niestety takie zachowanie jest ogromnie uciążliwe dla naszych sąsiadów, dlatego trzeba szukać rozwiązań, które oduczą psa takiego zachowania. Pomóc w tym może obroża antyszczkowa aktywująca się wtedy, gdy czworonóg zaczyna wydawać dźwięki, wówczas karci ona psa krótkimi, bezbolesnymi impulsami. Te po określonym czasie dezaktywują się, jeśli czworonóg pomimo upomnień nie zmienia zachowania. Obroże antyszczekowe zasilane są akumulatorami, których czas ładowania wynosi około godziny. Właściciel ma także możliwość regulowania obwodu obroży dla zapewniania psu maksymalnego komfortu.

Małe akcesoria treningowe dla psa

Poza obrożami, do szkolenia i bawienia się z naszym czworonogiem przydają się także inne przedmioty. Należą do nich gwizdki, tunele do ćwiczeń, klikery (wydające dźwięk w momencie nagradzania psa), torebki na przysmaki, a także aporty oraz dyski. Przy ich zakupie warto zwracać uwagę przede wszystkim na ich jakość, aby szybko nie uległy zniszczeniu podczas aktywnej zabawy ze zwierzęciem.

Aby osiągnąć jak najlepsze efekty w trenowaniu psa i uczeniu go określonych zachowań, warto zdecydować się na zakup kilku bardzo przydatnych akcesoriów, takich jak obroże. Zdecydowanie ułatwiają one tresowanie psa, szczególnie laikom, którzy potrzebują praktycznych narzędzi dla wzmocnienia szkolenia.   

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl