500 439 972 BIURO@REGMAG.PL
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Obroża treningowa dla psa – świetny, uniwersalny przyrząd

Elektryczne obroże treningowe dla psa to świetne gadżety, które pozwalają spędzać czas ze zwierzakiem w przyjemny, a równocześnie mądry i sensowny sposób. Obroża treningowa to dodatkowe urządzenie do procesu trenowania psa, który należy prowadzić z użyciem komend głosowych trenera, sygnałów dźwiękowych, wibracji czy też impulsów elektrycznych. Obroże treningowe mogą działać w oparciu o wbudowany akumulator bądź też są zasilane bateriami.

Obroża treningowa – bezpieczna i wielofunkcyjna

Obroża treningowa zakupiona w Reg Mag jest w pełni bezpieczna dla zwierzaka, co potwierdzają zarówno wydane certyfikaty CE, jak i wyniki licznych badań. Oferowane w naszym sklepie zestawy tego rodzaju wyposażone są w piloty sterujące, wodoodporne i wodoszczelne, o zasięgu kilkuset metrów. Z kolei w obrożę wbudowanie jest oświetlenie LED, a wymienne końcówki umożliwiają dopasowanie do sierści psa. Wszystko to sprawia, że obroża treningowa dla psa może być wykorzystywana w wielu sytuacjach i okolicznościach, również pogodowych.

Obroże treningowe – ogromne możliwości

Obroża treningowa dla psa to urządzenie o wielu funkcjonalnościach i możliwościach. Dostępne są modele nie tylko z funkcją sygnalizacji świetlnej i dźwiękowej oraz impulsu elektrycznego, ale również wibracji, a nawet latarki. Możemy zdecydować się np. na nadajnik bardzo niewielkich rozmiarów, który z łatwością zmieści się w kieszeni osoby prowadzącej trening. Znajduje się na nim przycisk wyboru obroży – przydatny wówczas, gdy trenowane są dwa psy jednocześnie. Aby mogło tak się stać, wystarczy dokupić drugi odbiornik (obrożę) i w łatwy sposób sparować go z tym, który już był w zakupionym zestawie.

Elektryczne obroże dla psa – pożyteczna zabawa

Elektryczne obroże dla psów to urządzenia, które są zarówno pożyteczne, jak i stanowią sposób na świetną zabawę z pupilem. Sprzęt ten sprawi, że pies będzie unikał obszarów, w których nie chcesz, aby się znalazł. Wszystko to wskutek treningu, który zawsze powinien być połączeniem impulsów generowanych przez obrożę z komendami głosowymi trenera. Trening w tym wydaniu to doskonała zabawa zarówno dla psa, jak i dla jego właściciela. Efekty wykorzystania obroży elektrycznych dla psów wraz z komendami są natomiast zadziwiająco widoczne już po krótkim czasie.

Czy obroże dla psa elektryczne są bezpieczne?

Wszystkie obroże elektryczne dla psa dostępne w naszej ofercie są w pełni bezpieczne dla zwierząt. Do asortymentu włączamy tylko te produkty, które przeszły restrykcyjne testy bezpieczeństwa. Znajdujące się w naszym asortymencie elektryczne obroże dla psa spełniają międzynarodowe normy bezpieczeństwa, czego dowodem są uzyskane certyfikaty jakości.

Jakie obroże elektryczne dla psów oferujemy?

Oferujemy bardzo różnorodne obroże elektryczne dla psów. Dużą popularnością cieszą się modele umożliwiające regulację natężenia impulsu. Warto również zauważyć, że poszczególne modele elektrycznych obroży dla psa różnią się zasięgiem. Warto uzależnić wybór w tej kwestii od tego, na jak dużym obszarze planujesz trenować psa.

Czy 2 elektryczne obroże dla psów można kontrolować jednym nadajnikiem?

Niektóre urządzenia są dostosowane do jednoczesnego trenowania dwóch lub większej liczby psów. Wybierz nadajnik, który posiada taką funkcjonalność. Pamiętaj, że niezbędne będą Ci również dodatkowe nadajniki. Wybierając odpowiedni zestaw, z powodzeniem wykorzystasz elektryczne obroże dla psów do jednoczesnego trenowania nawet kilku pupili.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl