500 439 972 BIURO@REGMAG.PL

Obroża treningowa dla psa – świetny, uniwersalny przyrząd

Elektryczne obroże treningowe dla psa to świetne gadżety, które pozwalają spędzać czas ze zwierzakiem w przyjemny, a równocześnie mądry i sensowny sposób. Obroża treningowa to dodatkowe urządzenie do procesu trenowania psa, który należy prowadzić z użyciem komend głosowych trenera, sygnałów dźwiękowych, wibracji czy też impulsów elektrycznych. Obroże treningowe mogą działać w oparciu o wbudowany akumulator bądź też są zasilane bateriami.

Obroża treningowa – bezpieczna i wielofunkcyjna

Obroża treningowa zakupiona w Reg Mag jest w pełni bezpieczna dla zwierzaka, co potwierdzają zarówno wydane certyfikaty CE, jak i wyniki licznych badań. Oferowane w naszym sklepie zestawy tego rodzaju wyposażone są w piloty sterujące, wodoodporne i wodoszczelne, o zasięgu kilkuset metrów. Z kolei w obrożę wbudowanie jest oświetlenie LED, a wymienne końcówki umożliwiają dopasowanie do sierści psa. Wszystko to sprawia, że obroża treningowa dla psa może być wykorzystywana w wielu sytuacjach i okolicznościach, również pogodowych.

Obroże treningowe – ogromne możliwości

Obroża treningowa dla psa to urządzenie o wielu funkcjonalnościach i możliwościach. Dostępne są modele nie tylko z funkcją sygnalizacji świetlnej i dźwiękowej oraz impulsu elektrycznego, ale również wibracji, a nawet latarki. Możemy zdecydować się np. na nadajnik bardzo niewielkich rozmiarów, który z łatwością zmieści się w kieszeni osoby prowadzącej trening. Znajduje się na nim przycisk wyboru obroży – przydatny wówczas, gdy trenowane są dwa psy jednocześnie. Aby mogło tak się stać, wystarczy dokupić drugi odbiornik (obrożę) i w łatwy sposób sparować go z tym, który już był w zakupionym zestawie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl