500 439 972 BIURO@REGMAG.PL
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Obroża antyszczekowa – rozwiązanie bezpieczne i bezbolesne

Uporczywe szczekanie to ogromny, często spotykany problem, a właściciele czworonogów płacą za niego nie tylko brakiem spokoju, nerwowością i gorszym samopoczuciem, ale również pogorszeniem stosunków z sąsiadami. Na szczęście istnieje świetne rozwiązanie, które sprawdza się niezawodnie w tego typu przypadkach. Jest nim obroża antyszczekowa dla psa.

Obroża antyszczekowa dla psa – działanie

Jak to działa? W odpowiedzi na drgania krtani psa, powstające podczas szczekania, obroża antyszczekowa w sposób automatyczny wysyła sygnał dźwiękowy, a następnie elektryczny; niekiedy występuje też pośrednia fala wibracji. Bodźce te emitowane są od poziomu początkowego aż do maksymalnego; po zakończeniu cyklu niepowodzeniem po chwili jest on powtarzany. Zwierzę zostaje w ten sposób skarcone i docelowo powinno się uspokoić.

Obroża antyszczekowa – wysoki poziom bezpieczeństwa

Warto wspomnieć, że obroża antyszczekowa dla psa dostępna w naszym sklepie to produkt nieszkodliwy dla zwierząt, którego stosowanie nie przysparza mu bólu. Co więcej, w niektórych przypadkach obroża antyszczekowa może być również stosowana w wodzie. Liczne pozytywne opinie na temat tego rodzaju produktów potwierdzają ich wysoką jakość i skuteczność.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl