500 439 972 BIURO@REGMAG.PL

Elektryczne obroże dla psów


Elektryczne obroże dla psów są chętnie wykorzystywane przez właścicieli psów na całym świecie. Zestaw do tresury składa się ze specjalnej obroży wyposażonej w odbiornik oraz pilota do zdalnego sterowania. Tego rodzaju obroże umożliwiają kontrolę psa w prosty i bezpieczny sposób bez ograniczania wolności zwierzęcia.


Jak działa elektryczna obroża dla psa?


Elektryczna obroża dla psa działa na zasadzie sygnalizacji świetlnej, dźwiękowej, wibracji oraz impulsów elektrycznych. W momencie, gdy pies jest nieposłuszny, urządzenie wysyła sygnał ostrzegawczy, który ma na celu wspomóc tresurę psa i powstrzymać zwierzę przed niewłaściwym zachowaniem. Impulsy elektryczne choć nie są przyjemne, nie sprawiają zwierzęciu bólu.


Obroże dla psów Reg Mag


Dostępne w naszym asortymencie obroże treningowe dla psów to najwyższej jakości urządzenia renomowanych producentów, które są całkowicie bezpieczne dla czworonogów, co potwierdzają liczne badania oraz certyfikaty CE. Nowoczesne i wodoszczelne obroże umożliwiają tresurę nawet 3 psów jednocześnie. W naszej ofercie znajdują się również obroże antyszczekowe dla różnej wielkości psów, których zadaniem jest oduczenie szczekania i wycia. Posiadamy także elektryczne ogrodzenia dla psów, które umożliwiają wyznaczenie bezpiecznego wybiegu na terenie posesji. Wszystkie oferowane przez Reg Mag obroże elektryczne dla psów zostały zaprojektowane tak by nie zaszkodzić zwierzętom. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem produktów. W przypadku pytań odnośnie dostępnych w naszym asortymencie obroży elektrycznych, zachęcamy również do kontaktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl