500 439 972 BIURO@REGMAG.PL
Jak przymocować latarkę do roweru?
Jak przymocować latarkę do roweru?

Oświetlenie to podstawowy element wyposażenia roweru, zarówno podczas jazdy w mieście jak i w terenie. Jest ono szczególnie ważne w czasie jazdy nocnej, choć w tym przypadku cyklistom rzadko wystarcza jedna, główna lampka. Rozwiązaniem są wysokiej jakości latarki marki Convoy, których montaż nie wymaga zaawansowanych umiejętności technicznych. Jakie są główne zalety tego produktu?

Dlaczego warto zdecydować się na dodatkową latarkę?

Inwestycja w latarkę rowerową to nie tylko kwestia bezpieczeństwa na drodze w czasie jazdy nocą, ale także naszej wygody. Pozwala na lepsze oświetlanie drogi, co jest szczególnie ważne podczas przemieszczania się po nierównym terenie oraz w lasach. Wiele zależeć będzie jednak  od generowanej przez tego typu urządzenia jasności. Model S2 + marki Convoy, który można zakupić w naszym sklepie, to latarka rowerowa zapewniająca około 1000 lumenów, dzięki czemu urządzenie nadaje się nawet do jazdy w górach. Ogromną zaletą produktu jest także niska cena w porównaniu z bardzo zaawansowanymi urządzeniami, które mogą kosztować nawet powyżej 300 zł. Dodatkowo w maksymalnym trybie oferuje oświetlanie przez ponad godzinę, zaś w trybie 50% mocy aż przez 2,5 godziny.

Jak prawidłowo zamontować latarkę?

Latarkę Convoy można zamontować zarówno do kierownicy, jak i do kasku. Do mocowania na ramie używane są specjalne uchwyty rowerowe, które dają możliwość obrotu oświetlenia na rurkach o 360o. Są one wykonane z odpornej na zniszczenia gumy, która zapewnia latarce stabilność i nie uszkadza jej obudowy. Sam montaż także nie jest wymagający. Wystarczy przymocować uchwyt do rurki, a następnie do górnego zacisku włożyć latarkę oraz zabezpieczyć ją od góry opaską. W przypadku mocowania na kasku, najlepiej do tego celu użyć mocowania z kamery GoPro, oczywiście jeśli kask posiada odpowiedni uchwyt. Jeśli go nie ma, możemy całość przymocować na górnej części otworu wentylacyjnego za pomocą rzepów. 

Latarka rowerowa to przydane akcesorium, którego zakup nie musi być drogi i bardzo szybko zwraca się w postaci zwiększonego bezpieczeństwa i komfortu jazdy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl