500 439 972 BIURO@REGMAG.PL
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Bezbateryjny dzwonek bezprzewodowy

Dzwonek bezprzewodowy bezbateryjny to nowoczesne rozwiązanie, które sprawdza się w zaskakująco wielu okolicznościach i budynkach. Wyróżnia je łatwość obsługi i montażu – tego rodzaju dzwonek nie wymaga zasilania kablowego, a jego instalacja wiercenia. Bezbateryjny bezprzewodowy dzwonek funkcjonuje w oparciu o komunikację bezprzewodową, bez potrzeby używania baterii czy akumulatora. Co zatem sprawia, że działa skutecznie i bezawaryjnie? Umożliwia to zastosowanie innowacyjnej technologii zamiany energii mechanicznej w energię elektryczną.

Bezprzewodowy dzwonek bezbateryjny

Wysokiej jakości dzwonek bezbateryjny bezprzewodowy z oferty naszego sklepu wyróżnia też nowoczesne wzornictwo. Minimalistyczny design sprawia, że tego rodzaju dzwonek może być zamontowany właściwie przy każdych drzwiach, a neutralna kolorystyka (biel, czerń, odcienie szarości) pozwala mu doskonale wpisać się w najbliższe otoczenie. Warto wiedzieć, że kiedy dzwonek dzwoni, dźwiękowi towarzyszy sygnalizacja optyczna w odbiorniku, który zasilany jest sieciowo.

Dzwonek bezprzewodowy na zewnątrz

Bezbateryjny bezprzewodowy dzwonek to urządzenie przystosowane do użytku na zewnątrz, nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Odznacza się wysoką szczelnością i jest wodoodporny; niestraszne mu też śnieg ani mocny wiatr. Dzwonek bezprzewodowy bezbateryjny można ustawić na kilku poziomach głośności, a także wybrać jeden z kilkudziesięciu dostępnych dźwięków. Warto wspomnieć, że transmisja radiowa nie zakłóca pracy innych urządzeń.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl