500 439 972 BIURO@REGMAG.PL
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Dzwonki bezprzewodowe

Dzwonek do drzwi, choć niepozorny, spełnia bardzo ważną rolę – sygnalizuje przyjście gości. Na rynku dostępne są dwa rodzaje dzwonków – przewodowe i bezprzewodowe. Dzwonki przewodowe wymagają przeprowadzenia instalacji, która niekiedy może okazać się problematyczna i uciążliwa. Problem pojawia się również wówczas, gdy dzwonek trzeba naprawić. Modele bezprzewodowe zapewniają większą swobodę podczas instalacji. Posiadają także wiele przydatnych funkcji, które znacznie podnoszą komfort użytkowania.
W ofercie Reg Mag znajdują się nowoczesne dzwonki bezprzewodowe renomowanych producentów. Produkty nie wymagają stałego zasilania ani baterii, dodatkowo posiadają solidną obudowę umożliwiająca niezawodne działanie dzwonka kinetycznego nawet w niekorzystnych warunkach pogodowych, takich jak wiatr, deszcz, czy śnieg. Dostępne w sprzedaży dzwonki bezbateryjne posiadają możliwość ustawienia dowolnego dźwięku oraz regulację głośności.


Jak zamontować dzwonek bezprzewodowy?


Instalacja dzwonków bezprzewodowych jest szybka i bardzo prosta. Nadajnik można przymocować do ściany za pomocą taśmy dwustronnej. Do zarządzania urządzeniem wystarczą trzy przyciski funkcyjne. Wygodna instalacja bez wiercenia to niewątpliwie największa zaleta dzwonków bezprzewodowych. Dodatkowo są to produkty wyróżniające się nowoczesnym designem i bogatym wzornictwem. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl